Gaziantep’te meydana gelen trafik kazasın Kaza 09.02.2015 tarihinde 11:30


 

Gaziantep’te meydana gelen trafik kazasın da orta refüje çıkan otomobil elektrik direğine çarparak ikiye bölündü. Kazada otomobilin sürücüsü ile yanındaki 1 kişi ağır yaralandı.

Gaziantep’te yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi üzerine orta refüje çarptıktan sonra elektrik direğine çarparak durabilen otomobil, ikiye bölündü.
Kaza 09.02.2015 tarihinde  11:30 saatlerinde Gaziantep D-400 Karayolu (İpek Yolu) Bölge Trafik Şube Müdürlüğü yakınlarında meydana geldi. Şehir merkezinden Başpınar Organize Sanayi Bölgesi istikametine giden otomobilin sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu orta refüjdeki elektrik direğine çarptı.
 Çevredekilerin ihbarı üzerine kaza yerine ivedilikle  OSB İTFAİYE KURTARMA ekibimiz sevk edildi. İkiye bölünen araçtan yaralı olarak çıkarılan sürücü ile kimliği tespit edilemeyen bir kişi, Ambulansla 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alınırken, yaralıların hayati tehlikelerinin bulunduğu belirtildi.
 

 

 

Gaziantep’te meydana gelen trafik kazasın  Kaza 09.02.2015 tarihinde  11:30